Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

História 1. PSK

    Bolo chladné zimné ráno 2008 roku Pána a pár ľuďom v malebnom Bardejove preplo. Už ich nudilo kopať do lopty alebo nahánať susedov s lopatou. Na STV1 akurát bežal dokument o tipkoch, ktorý hrajú Airsoft. Nevie sa už presne kto s tým prišiel, ale jedno je isté, nápad sa zapáčil každému. Bolo už len otázkou času, resp. dodacia doba POŠTY, kedy sa táto skupinka vydala so svojou prvou výstrojou na svoju prvú púť za Airsoftovými skúsenosťami.......

Členovia

    Tak ako všetko začína, tak aj všetko končí. Koníčky a záľuby sa menia. V súčasnej dobe sa aj náš team delí na ALFA a BETA team. Pričom v ALFA teame sú hráči, ktorý v dnešnej dobe zavesili airsoft na klinec kvôli zdravotným problémom, nemajú až toľko času nás sprevádzať na akciách, alebo si našli nové koníčky(zradcovia :-D). 

V BETA teame je dnešné aktívne hrajúce jadro nášho teamu. Medzi nami sa nachádza aj pár zakladajúcich členov 1.PSK. Sem tam sa na tú-ktorú akciu s nami zvezú aj ďalší hráči z okolia BJ a sem tam sa nám podarí aj niekoho zlanáriť do Teamu, čomu sa vždy potešíme.

Väčšina teamov má svoju štandardizovanú výzbroj a výstroj. Nás na akciach spoznáte podľa britského púštneho maskáča(áno, aj v naších podmienkach je vhodné - v budovách a suchých trávach a starých lesoch). Ale tak isto využívame aj MARPAT(digitálny zelený maskáč), alebo maskáče českej a slovenskej armády. 

Zbrane štandardizované nemáme, ale nájdete u nás veci ako G36, M4, AK47, L85, THOMPSON, GLOCK, WALTHER atď.. atď...

Okrem maskáčov a zbraní využívame aj rôzne taktické a balistické vesty.

Samozrejme, každému kto chce s AS začať vieme poskytnúť cenné rady ako si zaobstarať to najlepšie za najmenej peňazí. Predsalen, máme už len nejaké tie skúsenosti a kontakty ;-).

 

 

TOPlist