Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Beta team

 

    BARACUDA

    Otec 1.PSK. A práve pre to sa tento náš ocko stará o svoje detičky na bojových poliach. Na svojom ramene hrdo nosí znak medika, a je pri vás vždy keď ho potrebujete. Je cťou, že po tak dlhej dobe je stále v teame, a neopustil ho ani napriek zraneniam a pádom. Je príklad odvážneho a čestného brata v zbroji.

Meno: Lukáš Hejda

Výzbroj: MK12

Status: Aktívny

Špecializácia: Medic

 

KOSŤA

 Nový ale stály člen 1.PSK. Rozvážny tasič zbrane, ktorý vždy dvakrát zváži či streliť, lebo jednak používa tlačáky ktoré mu sem-tam nepodávajú, a po druhé - svoj cieľ si vychutnáva. Je jeden z tých, ktorý svojim zbraniam rozumejú, lebo neraz si ich skladal sám.

Meno: Marek Kost

Výzbroj: Colt M4, G36K, Walther P99 Dao

Status: Aktívny

Špecializácia: Podpora a specialista na servis M4

 

MARCUS

  Jeden z prvých, jeden z verných... Aj napriek ťažkým a bolestivým zraneniam z bojov mimo pôsobenia 1.PSK sa snaží podporovať svoj team na najväčších operáciach. Je povestný tým, že sa nepriateľom smeje so smrťou do tváre. V boji totiž používa smrtiacie maskovanie - maska smrtky.

Meno: Marek Cmar

Výzbroj: AK47, G36, USP

Status: Aktívny

Špecializácia: Špeciálne smrtkonosné komando

 

HALTEX

    Zbrojmajster teamu 1.PSK. Pri vstupe do teamu isto prejdete rozhovorm s ním. Okrem zásobovania má záľubu v ťažkých zbraniach. V jeho arzenále najdete guľomet, sniperku, AKčko, Thompson, ale aj špecialitky ako raketomet alebo mínomet. Na akcií nás neraz sprevádza aj na svojej púštnej Toyote, ktorá neraz slúži aj ako tank na bojovom poli.

Meno: Miroslav Haluško

Výzbroj: AK47, Colt M4, L96, Thompson, P90, MP5, M16A2, HK416 atď... atď...

Status: Aktívny

Špecializácia: Granátnik, tankista

 

STOPAR

  Najlepší a najkrajší(áno, spŕavca stránky). 

Meno: Radovan Trucka

Výzbroj: G36, L85, Glock 18C

Status: Aktívny

Špecializácia: Support, prieskum

 

BOCAN

Najnovší člen nášho teamu. Jeho heslo je nájsť a zničiť. Je vždy pripravený presunúť sa tam, kde je potrebný. Či už treba pomôcť medikovi, alebo zapaľovať a podávať granáty.

Meno: Roman Štibľar

Výzbroj: MP5

Status: Aktívny

Špecializácia: Fast Support


TOPlist